UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Rafał Traks na Prezydenta Elbląga ! Koniec z Elbląskim marazmem, fajtłapstwem, imposibilizmem, bylejakością i wiecznym brakiem pieniędzy ! Panie Rafale, to jest Pana czas! Czas na młodych skromnych, ambitnych, wykształconych ludzi ! Czas na Rafała Traksa, Prezydenta Wszystkich Elblążan !
Najwyższy Czas Na Zmianę!