Wybrany wątek opinii

faszystowskie PO-wskie bojówki nocami jeżdza na rowerach i niszczą banery Dudy w Elblągu około 50 banerów zniszczono, zerwane, pociete, pomalowane, codzień jak założy się nowy rano zniszczony, wszystkie słupy całe zalepił Trzaskowski jak było miejsce wolne nalepione Dudy codziennie niszczone. Z tego co widziałem żaden baner uczestniczących w wyborach nikt nie zniszczył Trzaskowskiego tez nikt nie ruszał. Ale o czym to świadczy o tej barbrzyńskiej czerwono-faszystowskiej hołocie POwskiej. Ludzie z PIS-u są kulturalni a mogli im tez niszczyć!!!!!
(2020.07.10)
To bardzo przykre ale prawdziwe. Mają te złe wzorce od góry. Elblążanie podnieście głowy do góry i wybierzcie prawego Polaka i patriotę na Pr3ezydenta. Tylko on ochroni nasze rodziny, dzieci oraz cywilizację chrześcijańską.
Kocham Elblag (2020.07.10)
@Kocham Elblag - ty naprawde tak myslisz, czy piszesz bo ci placa?ja mysle ze to jest niemozliwe, ze w XXiw kraj w srodku europy i takie cyrki. Dajecie sterowac soba choremu z nienawisci starcowi z zoliborza? teraz jak nie otrzezwiejecie to juz koniec Polski, dyktatura i juz sie nie podniesiemy, trzeba bedzie znow krew przelewac
bez3 (2020.07.10)
@bez3 - a ty jesteś chory z głupoty
(2020.07.10)
@bez3 - Twoim fanem jest rodzina Rudego z Wermachtu. Także starzec. oszust, złodziej narodu i zdrajca. O czym ty piszesz. Sam jątrzysz jadem. Uważam, że prawdziwy Polak rozróżnia kto jest patriota a kto zdrajcą.
Valdi don (2020.07.10)
Powrót do komentarzy