211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Budka z PO, POdobny jest do Lenina czy Gomułki ?
???????????????. (2020.07.10)

info

8  
  1
100wat żarówka i Nissan xtrail a zdjęciu?
(2020.07.10)
@ror5 - Mam zostawić ojczyznę pod zaborem niemieckim z cywilizacja islamską. Jak nie jesteś p[prawdziwym Polakiem to zmykaj z Elbląga, gdyż tacy jak ty zniewoliliście prze lata społeczeństwo obsadzając wszystkie stołki i okradaliście naród.
Valdi don (2020.07.10)
Podziwiam naszego Prezydenta Dudę, że nie zważając na swoje zdrowie, tak się poświęca dla wszystkich Polaków. Życzę zwycięstwa w II turze. Tylko Andrzej Duda- doktor nauk prawnych, Prezydentem na kolejne 5 lat. Kocha Polskę i Polaków. To będzie wybór moralny, między cywilizacjami.
Kejris (2020.07.10)

info

4  
  1
Udajesz Trollu i tak już zadecydowałeś. To czysta gra bananie.
Elbow (2020.07.10)
Mam nadzieję że bydlaki odadza mojej mamie emeryturę za rok która przywłaszczyły po podniesieniu wieku emerytalnego. .. Ludzie obudźcie się. ..
Zdzichu eb (2020.07.10)

info

5  
  0
Myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że na tej ostatniej prostej stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone, że można posługiwać się kłamstwem i pomówieniem, żeby uderzyć w rodzinę Prezydenta Dudy. W niedzielę musimy postawić na energię, na kompetentność, na uczciwość i dobre serce. Bo taki jest Andrzej Duda.
Kejris (2020.07.10)

info

4  
  1
Banda płatnych pachołków Niemiec, Rosji i Brukseli !!! Tfu !!! Budka do budy !!!
śmiechnasali (2020.07.10)

info

5  
  3
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. Pluć wam w twarz a wy że deszczyk pada. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
(2020.07.10)

info

6  
  2
@Elbow - Tak Duda dzieli a nie łączy i mowi galszywe świadectwo przeciw blizniemu swemu.
(2020.07.10)