Wybrany wątek opinii
Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!
Do moderacji
Odpowiedz
4
10
Udajesz Trollu i tak już zadecydowałeś. To czysta gra bananie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Elbow - Tak Duda dzieli a nie łączy i mowi galszywe świadectwo przeciw blizniemu swemu.
Do moderacji
Odpowiedz
3
4
Uczciwy biznes korzysta z aż 4 Tarcz ratunkowych zatem powinien być wdzięczny gdyż żaden rząd nigdy tak nie pomagał jak Rząd Morawieckiego. Chwała jemu za to
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Kocham Elblag - Czyli ktory??? Z tego co wiem ten uczciwy wlasnie pada i zamyka lub likwiduje biznes.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ja budżetuje swoje finanse i jeżeli jest krach to mam na przetrwanie 3 - 6 miesięcy. Nie żyje dniem dzisiejszym. Dostałeś pomoc to się ciesz i szanuj to. OK Nie powinieneś szastać kasą a myśleć perspektywicznie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Kocham Elblag - czlowieku jezli dostales pomoc to chyba czytac umiesz/chyba ze ksiegowa ci to robila?to sa unijne pieniadze, rzad nic ci nie dal, na kazdym wniosku to pisze. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
0
0