UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Rafał Traks na Prezydenta Elbląga ! Koniec z Elbląskim marazmem, fajtłapstwem, imposibilizmem, bylejakością i wiecznym brakiem pieniędzy ! Panie Rafale, to jest Pana czas! Czas na młodych skromnych, ambitnych, wykształconych ludzi ! Czas na Rafała Traksa, Prezydenta Wszystkich Elblążan !

Najwyższy Czas Na Zmianę!

Anuluj