UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To bardzo przykre ale prawdziwe. Mają te złe wzorce od góry. Elblążanie podnieście głowy do góry i wybierzcie prawego Polaka i patriotę na Pr3ezydenta. Tylko on ochroni nasze rodziny, dzieci oraz cywilizację chrześcijańską.

Kocham Elblag

Anuluj