UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To bardzo przykre ale prawdziwe. Mają te złe wzorce od góry. Elblążanie podnieście głowy do góry i wybierzcie prawego Polaka i patriotę na Pr3ezydenta. Tylko on ochroni nasze rodziny, dzieci oraz cywilizację chrześcijańską.
Kocham Elblag