A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Valdi don - ty naprawde jestes chory, ja myslalam ze to zart, a ty juz jestes nie do uratowania, widac efekty wpompowania 2mld
@Kocham Elblag - czlowieku jezli dostales pomoc to chyba czytac umiesz/chyba ze ksiegowa ci to robila?to sa unijne pieniadze, rzad nic ci nie dal, na kazdym wniosku to pisze. .. .
@Kocham Elblag - ty naprawde tak myslisz, czy piszesz bo ci placa?ja mysle ze to jest niemozliwe, ze w XXiw kraj w srodku europy i takie cyrki. Dajecie sterowac soba choremu z nienawisci starcowi z zoliborza? teraz jak nie otrzezwiejecie to juz koniec Polski, dyktatura i juz sie nie podniesiemy, trzeba bedzie znow krew przelewac
@bez3 - a ty jesteś chory z głupoty
Zakłamani peowcy możecie robić cyrki jakie wam się podobają, a i tak wygra wybory Pan Prezydent Andrzej DUDA
@bez3 - Twoim fanem jest rodzina Rudego z Wermachtu. Także starzec. oszust, złodziej narodu i zdrajca. O czym ty piszesz. Sam jątrzysz jadem. Uważam, że prawdziwy Polak rozróżnia kto jest patriota a kto zdrajcą.
@TvpPIS - Takiej chcecie Polski. Gratuluję i szczerze życzę kolejnych 5 lat
@Valdi don - Prawda w oczy kole. posłuchaj, poczytaj. .. A nie jak mantrę powtarzasz propagandę. Ps. Bzdury to są jak dostajesz podwyżkę A chleb w sklepie drożeje mimo obniżek
Jakiś Ty ograniczony. Polska jest osmieszona na świecie a Ty przesz w zaparte.
@Valdi don - ,zaburzenia osobowości to widać u Ciebie. .. CHOROBLIWY FANATYZM. .. .mierzysz nnych własną miarą? Wiesz jak to się nazywa? FANATYZM. Będziesz jeszcze płakał.