@leg6 - ja tez mam taka nadzieje bo to niemozliwe zeby w elblagu takie zacofanie bylo. .. .Zorro
@leg6 - ja tez mam taka nadzieje bo to niemozliwe zeby w elblagu takie zacofanie bylo. .. .