Wybrany wątek opinii

postkomunisci opanowali Elbląg, ludzie narzekacie ze nic się nie dzieje w naszym mieście czyja zasługa? macie na zdjęciach te mordy przypomnijcie sobie co sądzą o nas zwykłych ludzi, wypowiedzi Sikorskiego, Bieńkowskiej Tuska, Komorowskiego itp. Oni mają gdzieś nasz kraj i obywateli zwykłych obywateli.
pit stop (2020.07.09)
@pit stop -ja mam nadzieje, że to nie elblążanie piszą tylko PISOWCY trolli puścili, bo jak stracą koryto, to nie wiadomo co z nimi będzie. .. .
leg6 (2020.07.10)
@leg6 - ja tez mam taka nadzieje bo to niemozliwe zeby w elblagu takie zacofanie bylo. .. .
Zorro (2020.07.10)
Powrót do komentarzy