A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?
@Valdi don - ile zmasz Pan lat? bo wykształcenia to napeno nie masz. .. .. wstydz sie jaka ojczyzne zostawisz swoim dzieciom i wnukom
@Brrrr - mniej TVp bo zmiany w mozgu nieodwralane, co oni wam kładą do tych głów? szok
@Valdi don - ty jestes polakiem? fanatykom piana z pyska leci. A co ci dał duda?on nic nie może bo nie od tego jest prezydent, ani od dawania ani od zabierania, a dał ci dyktature tyle i ośmieszanie naszego kraju na cały świat
@bez3 - Sam masz labilność emocjonalna jak twoja Kidawa Błońska i niski poziom intelektu. Podmianka na wychowanka Soroza aby potem zniszczyć Polskę i zalać nas fala emigrantów. Nie ma zgody katolików na zmianę cywilizacyjna z chrześcijańskiej na islamską. Głosujemy na Pana Andrzeja Dudę a takie warchoły jak ty otrzymasz bilet w jedna stronę na Krym bez prawa powrotu do Elbląga.
@ccccc - Wszyscy Popaprańcy - komuniści (stara sowiecka gwardia)macie schizoidalne zaburzenia osobowości i jesteście frustratami kawiorowej opozycji. Marz wam się polska pod butem Rosji oraz Niemiec. Wierzę jednak, iż prawdziwi Polacy i Patrioci nie pozwolą wyrwać ojczyzny aby uczynić z niej wasala Rosji i Niemiec.
@Valdi don - napisał polaczek od siedmiu boleści. trzaskowski to polak i patriota i wielki europejczyk.
Według ciebie patriota - czyli sprzedawczyk Polski i zdrajca ojczyzny. Trzaskowski to wychowanek opcji Rudego z Brukseli. Co za brednie pseudo Europejczyk A może wasal rosyjski ?????
Tak się zastanawiam kto im wymyśla te akcje? Nie czują że są żałośni? Przez takie durne manewry ciągle przegrywają. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli a nie obrażone dzieci w piaskownicy to może ludzie was poprą. Póki co to nie wróżę wam żadnych rewelacji.
Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!