211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?
mmmm1 (2020.07.10)
@Valdi don - ile zmasz Pan lat? bo wykształcenia to napeno nie masz. .. .. wstydz sie jaka ojczyzne zostawisz swoim dzieciom i wnukom
ror5 (2020.07.10)
@Brrrr - mniej TVp bo zmiany w mozgu nieodwralane, co oni wam kładą do tych głów? szok
ded (2020.07.10)
@Valdi don - ty jestes polakiem? fanatykom piana z pyska leci. A co ci dał duda?on nic nie może bo nie od tego jest prezydent, ani od dawania ani od zabierania, a dał ci dyktature tyle i ośmieszanie naszego kraju na cały świat
ccccc (2020.07.10)
@bez3 - Sam masz labilność emocjonalna jak twoja Kidawa Błońska i niski poziom intelektu. Podmianka na wychowanka Soroza aby potem zniszczyć Polskę i zalać nas fala emigrantów. Nie ma zgody katolików na zmianę cywilizacyjna z chrześcijańskiej na islamską. Głosujemy na Pana Andrzeja Dudę a takie warchoły jak ty otrzymasz bilet w jedna stronę na Krym bez prawa powrotu do Elbląga.
Valdi don (2020.07.10)
@ccccc - Wszyscy Popaprańcy - komuniści (stara sowiecka gwardia)macie schizoidalne zaburzenia osobowości i jesteście frustratami kawiorowej opozycji. Marz wam się polska pod butem Rosji oraz Niemiec. Wierzę jednak, iż prawdziwi Polacy i Patrioci nie pozwolą wyrwać ojczyzny aby uczynić z niej wasala Rosji i Niemiec.
Valdi don (2020.07.10)
@Valdi don - napisał polaczek od siedmiu boleści. trzaskowski to polak i patriota i wielki europejczyk.
(2020.07.10)
Według ciebie patriota - czyli sprzedawczyk Polski i zdrajca ojczyzny. Trzaskowski to wychowanek opcji Rudego z Brukseli. Co za brednie pseudo Europejczyk A może wasal rosyjski ?????
Valdi don (2020.07.10)
Tak się zastanawiam kto im wymyśla te akcje? Nie czują że są żałośni? Przez takie durne manewry ciągle przegrywają. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli a nie obrażone dzieci w piaskownicy to może ludzie was poprą. Póki co to nie wróżę wam żadnych rewelacji.
(2020.07.10)

info

3  
  0
Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!
(2020.07.10)