UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?

mmmm1

Anuluj