UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?
mmmm1
@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?
mmmm1