Wybrany wątek opinii
Te wybory moim zdaniem to gra o ustrój Polski. Czy autorytarny gdzie 71- letni człowiek zwykły poseł rządzi Polską. Jeden człowiek z posłusznym Prezedentem, Sejmem, Prokuraturą Trybunałem Sądem Nąjwyższym TVP zwana publiczną, służby specjalne itd Jeden bezkarny człowiek posłuszny woli Kościoła. Jaki to ustrój. Chyba w krajach arabskich tak jest. Demokracja po arabsku w Polsce. Jaki ustrój oferuję RT? Wolność i swoboda plus dziewczyna młoda.
Do moderacji
Odpowiedz
5
44
@Cz - Lepszy Pan Kaczyński gdyż jest prawdziwym Polakiem, Patriotą oraz uczciwym facetem w przeciwieństwie do Rudego, zdrajcy ojczyzny oraz chcący sprowadzić do nas emigrantów z Afryki abyśmy bali się żyć we własnym kraju. Kochani Elblążanie pomyślmy chociaż raz o naszym mieście (Przekop kanału Żeglownego)oraz o naszej ojczyźnie Polsce. Zagłosujmy na Prezydenta Andrzeja Dudę bo on jest gwarancja naszego rozwoju i bezpieczeństwa Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
9
3
@Valdi don - Kaczyński jest zbyt poniszczony po wypadku brata (szkoda go jako czlowieka)ale do polityki już się nie nadaje bo jest zaślepiony swoją krzywdą i myśli przez to nieracjonalnie. Jest przepełniony goryczą i nienawiścią. .. takiej Polski chcesz?
Do moderacji
Odpowiedz
2
10
@TvpPIS - Co za bzdury piszesz. Na czele rządu stoi najlepszy Premier naszych współczesnych czasów. Funkcje Prezydenta pełni Pana Andrzej Duda - prawdziwy Polak i Patriota - szczerze oddany ojczyźnie i całemu narodowi polskiemu. To jest prawda szaraczku i nie pisz bzdetów o Panu Kaczyńskim bo sam jak osiągniesz 70 to nie wiesz jaki będziesz. Pozdrawiam i życe trafnego wyboru w dniu 12 lipca 2010.Jedynie Pan Andrzej Duda jest gwarantem dobrobytu oraz gwarantem bezpieczeństwa Polski.
Do moderacji
Odpowiedz
10
2
@Valdi don - pan kaczynski jest żydem z odessy, pan morawiecki tez, a ktory żyd kiedykolwiek dobrze życzył Polsce?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Valdi don - ile zmasz Pan lat? bo wykształcenia to napeno nie masz. .. .. wstydz sie jaka ojczyzne zostawisz swoim dzieciom i wnukom
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@ror5 - Mam zostawić ojczyznę pod zaborem niemieckim z cywilizacja islamską. Jak nie jesteś p[prawdziwym Polakiem to zmykaj z Elbląga, gdyż tacy jak ty zniewoliliście prze lata społeczeństwo obsadzając wszystkie stołki i okradaliście naród.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@TvpPIS - Takiej chcecie Polski. Gratuluję i szczerze życzę kolejnych 5 lat
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Valdi don - Prawda w oczy kole. posłuchaj, poczytaj. .. A nie jak mantrę powtarzasz propagandę. Ps. Bzdury to są jak dostajesz podwyżkę A chleb w sklepie drożeje mimo obniżek
Do moderacji
Odpowiedz
2
0