Wybrany wątek opinii
PiSy w łyżce wody ciebie utopią jak masz inny pogląd. Są bardzo niebezpieczni. NIGDY PISu!!! ale Pan Missan to nieporozumienie i piszę to jako fan i wyborca Trzaskowskiego. Człowiek pomyłka na tym stanowisku Panie Witoldzie.
Do moderacji
Odpowiedz
3
7
Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Valdi don - napisał polaczek od siedmiu boleści. trzaskowski to polak i patriota i wielki europejczyk.
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Według ciebie patriota - czyli sprzedawczyk Polski i zdrajca ojczyzny. Trzaskowski to wychowanek opcji Rudego z Brukseli. Co za brednie pseudo Europejczyk A może wasal rosyjski ?????
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
@Valdi don - ty naprawde jestes chory, ja myslalam ze to zart, a ty juz jestes nie do uratowania, widac efekty wpompowania 2mld
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Wracaj tam gdzie byłeś Komuchu. Nawet się nie podpiszesz zby cię nie rozpoznali Ormowcu.
Do moderacji
Odpowiedz
2
3