UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!
Miałem zagłosować na Dudę ale poziom chamstwa i jadu i żółci oraz nienawiści na Pana Rafała rzucił mną o glebe. MAM DOŚĆ!!!Głosuję na Rafała Trzaskowskiego!!!