UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Valdi don - ty jestes polakiem? fanatykom piana z pyska leci. A co ci dał duda?on nic nie może bo nie od tego jest prezydent, ani od dawania ani od zabierania, a dał ci dyktature tyle i ośmieszanie naszego kraju na cały świat

ccccc