UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak się zastanawiam kto im wymyśla te akcje? Nie czują że są żałośni? Przez takie durne manewry ciągle przegrywają. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli a nie obrażone dzieci w piaskownicy to może ludzie was poprą. Póki co to nie wróżę wam żadnych rewelacji.