A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ty nie wiesz ze PIS ci zabral druga część OFE, brak szkół ja rozumiem, a pogadajmy o maseczkch i respiratorach szumowskiego. .. o stadninie koni w Janowie, a dlaczego nie chcą ujawnić finansów Państwa. .. ..
pis jeszce żadnej drogi nie wybudowało i nie wybuduje, wszystkie inwestycje wstrzymane, polityka rozdawnictwa do tego prowadz, a jak unia kurek zamknie, oj będziecie dopiero płakać
nikt nigdy nie zniszczył tak polski jak PIS i długo nie zniszczy, to co nam sie teraz trafiło to najgorsze co może być, ale młodzi z Elbląga wyjechali i zostali emeryci i rencisci bez wykształcenia i taki myslenia. Żal
@Wz- ta - ludzie mniej TVP bo zmiany w mózgu nieodwracalne, wy wogole nie myslicie, cały świat się z Was śmieje, że słuchacie Causescu z Zoliborza. .. .
@rowerzystaamator - idziemy na Trzaskowskiego a nie na klauna dude
Pamiętajmy, że Trzaskowski, to człowiek Sorosa i Merkel. Jeżeli zostanie prezydentem, to będzie dbał o interes Niemiec a nie Polski. Ludzie ogarnijcie się póki nie jest za późno !
Myślę, że wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że na tej ostatniej prostej stanęliśmy twarzą w twarz z kampanią prawdziwie brudną, w której niektórym wydaje się, że wszystkie chwyty są dozwolone, że można posługiwać się kłamstwem i pomówieniem, żeby uderzyć w rodzinę Prezydenta Dudy. W niedzielę musimy postawić na energię, na kompetentność, na uczciwość i dobre serce. Bo taki jest Andrzej Duda.
jestem polakiem - ufam pis i głosuję na andrzeja dudę !!!!! - czytam historię polecam "dzieje polski"prof andrzeja nowaka - są siły w europie i na świecie które polskę chciałyby w łyżce wody utopić za jej nieugiętość w wierze katolickiej, za jej wolność i republikański system oparty na cywilizacji łacińskiej - dlatego musimy postępować mądrze i nie dopuścić do kolejnych rozbiorów - trzeba się modlić opatrzność czuwa jezus jest panem polski a jej królową maryja - sursum corda !!
@Valdi don - widzisz jak brak szkół wygląda. Mózg wyprany przez TVPIS, co prezydent ma do sprzedawania?on ma nas godnie reprezentować, anie w TVP zrobili nagonke, bo Niemy, a barany powtarzają te głupoty. tak jak duda wam dał 13 emeryture i 500+, on ani wam dac ani zabrac nie może. Ludzie zacznijcie troche myśleć, ja wiem, że fanatykom pisowskim nic nie pomoże, ale wy młodzi ludzie nie słuchajcie tych głupot to wasza przyszłość. .. ..
@Valdi don - nrazie duda z całym rządem jeżdża po kraju i robią nagonke na Trzaskowskiego, aż nie dobrze się robi co oni wyprawiają, jaka wścieklizna za korytem i dojną zmianą. Pan Trzaskowski ma za dużo kultury i wykształcenia, żeby w takim bagnie uczestniczyć, ,, ,,