Wybrany wątek opinii

Duda co przez 5 lat zrobiłeś dla reparacji od Niemiec - NIC, milion samochodów elektrycznych z kierowcą dla każdej rodziny + - NIC, 100 000 mieszkań dla młodych - NIC, no fakt przekop dla kajaków i łódek dla prezesa, i plany mega lotniska - typowy MIŚ jak z komuny po to by prezesi spółek państwowych brali po 50 000 zł za pilnowanie trawy, Duda chociaż nie pluj na Niemców ale cóż prezes kazał niezależnemu prezydentowi, normalny facet to podałby się do dymisji, a nie startował w wyborach.
(2020.07.09)
A ty co tak bronisz tych niemcow, dziadek tez byl z Wermachtu ? - zapamietaj maly czlowiwczku, to czego dokonali szwabskie mor. .. y na naszym narodzie nie mozna wymazac z pamieci, precz z nimi na zawsze, bo jak swiat switem nigdy niemiec nie bedzie nam bratem. niemiec koniecznie z malej, bo nie zasluguje na zaden szacunek.
Wz- ta (2020.07.10)
Ty miernoto intelektualna nie potrafiąca analizować faktów historycznych i bieżących. Napisz lepiej co dostałeś ty i twoja rodzina od Rudego i całej ekipy Popaprańców prze lata ich rządzenia. Następnie osądzaj rzetelnie, co po nich zrobiła rząd prawicy dla Polskiego Narodu. Kłamco i oszczerco - wolisz zdrajców i marzy ci się być wasalem Putina i Niemiec. Nie jesteś Polakiem a ty, m bardziej nie zasługujesz na mieszkanie w Elblągu.
Valdi don (2020.07.10)
@Valdi don - Spokojnie i bez nerwowej atmosfery. Elbląg to dziwne miasto bo ludność w nim zamieszkała jest reprezentantem dobrowolnej powojennej migracji i akcji przesiedleńczych w tym również przymusowych. Więc trudno doszukiwać się tu jednolitego kształtu społecznej tożsamości historycznej.
(2020.07.10)
@Wz- ta - ludzie mniej TVP bo zmiany w mózgu nieodwracalne, wy wogole nie myslicie, cały świat się z Was śmieje, że słuchacie Causescu z Zoliborza. .. .
get1 (2020.07.10)
@Valdi don - ty jestes polakiem? fanatykom piana z pyska leci. A co ci dał duda?on nic nie może bo nie od tego jest prezydent, ani od dawania ani od zabierania, a dał ci dyktature tyle i ośmieszanie naszego kraju na cały świat
ccccc (2020.07.10)
@ccccc - Wszyscy Popaprańcy - komuniści (stara sowiecka gwardia)macie schizoidalne zaburzenia osobowości i jesteście frustratami kawiorowej opozycji. Marz wam się polska pod butem Rosji oraz Niemiec. Wierzę jednak, iż prawdziwi Polacy i Patrioci nie pozwolą wyrwać ojczyzny aby uczynić z niej wasala Rosji i Niemiec.
Valdi don (2020.07.10)
@Valdi don - ,zaburzenia osobowości to widać u Ciebie. .. CHOROBLIWY FANATYZM. .. .mierzysz nnych własną miarą? Wiesz jak to się nazywa? FANATYZM. Będziesz jeszcze płakał.
Gość1234 (2020.07.10)
Powrót do komentarzy