UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak się zastanawiam kto im wymyśla te akcje? Nie czują że są żałośni? Przez takie durne manewry ciągle przegrywają. Zacznijcie zachowywać się jak dorośli a nie obrażone dzieci w piaskownicy to może ludzie was poprą. Póki co to nie wróżę wam żadnych rewelacji.