Wybrany wątek opinii

A ja z innej beczki. Do senatora Jerzego Wcisło. Jest mi bardzo Pana szkoda, Pan zagorzały ly katolik, który promuje człowieka, który robi wszystko co nie jest zgodne z Pismem Świętym. .Wsyd naprawdę, fałsz i obłuda. Jest mi przykro, tylko patrzycie wszyscy o własnych korzyściach a do pomocy dla innych. To Was nie ma. Żenada
Rozczarowana (2020.07.09)
@Rozczarowana - Pismo Święte. .. co ma to do polityki? Kościół powinien zacząć płacić podatki w Polsce i rozwiązać problem pedofilii. Co ma pismo święte do tego? Właśnie tacy ludzie co popierają się pismem świętym atakują człowieka (Pana Wcisłe)który robi dużo dobrego dla Elbląga
Ehhh (2020.07.10)
@Ehhh - Pan Wisła jest królikiem. I jest za aborcjia Jest zatym żeby lgbt było w Polsce Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali. Takiego prezydenta chcąc. Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje. To przepraszam. Pan Wisła nie jest katolikiem. TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU
Brrrr (2020.07.10)
@Brrrr - mniej TVp bo zmiany w mozgu nieodwralane, co oni wam kładą do tych głów? szok
ded (2020.07.10)
Powrót do komentarzy