Wybrany wątek opinii
A ja z innej beczki.
Do senatora Jerzego Wcisło.
Jest mi bardzo Pana szkoda, Pan zagorzały ly katolik, który promuje człowieka, który robi wszystko co nie jest zgodne z Pismem Świętym. .Wsyd naprawdę, fałsz i obłuda.
Jest mi przykro, tylko patrzycie wszyscy o własnych korzyściach a do pomocy dla innych.
To Was nie ma.
Żenada
Do moderacji
Odpowiedz
16
1
@Rozczarowana - Pismo Święte. .. co ma to do polityki? Kościół powinien zacząć płacić podatki w Polsce i rozwiązać problem pedofilii. Co ma pismo święte do tego? Właśnie tacy ludzie co popierają się pismem świętym atakują człowieka (Pana Wcisłe)który robi dużo dobrego dla Elbląga
Do moderacji
Odpowiedz
1
9
@Ehhh - Pan Wisła jest królikiem.
I jest za aborcjia
Jest zatym żeby lgbt było w Polsce
Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali.
Takiego prezydenta chcąc.
Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje.
To przepraszam.
Pan Wisła nie jest katolikiem.
TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
@Brrrr - mniej TVp bo zmiany w mozgu nieodwralane, co oni wam kładą do tych głów? szok
Do moderacji
Odpowiedz
0
0