A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To, że w Elblągu wygrał Trzaskowskito był jakiś błąd w sztuce. W drugiej turze PAD wygra bez niczego. PO nie ma nic do zaoferowania - NIC DLA ELBLĄGA. Idziemy na wybory!!!
@TvpPIS - Co za bzdury piszesz. Na czele rządu stoi najlepszy Premier naszych współczesnych czasów. Funkcje Prezydenta pełni Pana Andrzej Duda - prawdziwy Polak i Patriota - szczerze oddany ojczyźnie i całemu narodowi polskiemu. To jest prawda szaraczku i nie pisz bzdetów o Panu Kaczyńskim bo sam jak osiągniesz 70 to nie wiesz jaki będziesz. Pozdrawiam i życe trafnego wyboru w dniu 12 lipca 2010.Jedynie Pan Andrzej Duda jest gwarantem dobrobytu oraz gwarantem bezpieczeństwa Polski.
Jesteście NIEUDACZNIKAMI i HIPOKRYTAMI. Żeby Polacy wam nie wystawili rachunku za 8 lat nieudolnych rządów, bo się nie wypłacicie. Pluć wam w twarz a wy że deszczyk pada. POszli WON. Głosujemy na ANDRZEJA DUDĘ!
Andrzej DUDA dalej będzie prezydentem. Na Trzaskowskiego szkoda głosu, ponieważ to nieudacznik. Zobaczcie jak zarządza stolicą. Dać mu widły i do przerzucania gnoju. Tylko ANDRZEJ DUDA!
Kto głosuje na Trzaskowskiego ? Ten kto napił się wody z Wisły po awarii Czajki !!!
Co zrobili ci ze zdjecia P O cy dla nas elblazan i Elbląga. Nic pozostawiają po sobie niesmak i wstyd. P O to kłamstwa oszustwa i wstyd. Każdego dnia tv pokazuje ich wybryki i chamstwo. Wypad z POLSKI.
PO to przedstawiciele oszustów i złodziei. Dbają wyłącznie o ich interesy
@Ehhh - Pan Wisła jest królikiem.
I jest za aborcjia
Jest zatym żeby lgbt było w Polsce
Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali.
Takiego prezydenta chcąc.
Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje.
To przepraszam.
Pan Wisła nie jest katolikiem.
TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU
W Elbingu przecie Budki cały czas rządzą to chyba sami siebie mają już dość ?!
Jak PO przed każdymi wyborami kocha Elbląg i elblążan, to już chyba ich trzecia wizyta na gościnnych występach. Uważają elblążan za tych niewykształconych, którym można wcisnąć każda ciemnotę. Dość rządów PO w Elblągu