A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jak się piszę prawdę nie ma moich komentarzu, dlaczego jesteście zakłamańcami, ,i suflerami tejże bandy
PiSy w łyżce wody ciebie utopią jak masz inny pogląd. Są bardzo niebezpieczni. NIGDY PISu!!! ale Pan Missan to nieporozumienie i piszę to jako fan i wyborca Trzaskowskiego. Człowiek pomyłka na tym stanowisku Panie Witoldzie.
Elbląg odwiedziła ekipa Ferdynanda Kiepskiego, witamy.
Nominować panie vice to można do nagrody.
Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.
@Valdi don - Spokojnie i bez nerwowej atmosfery. Elbląg to dziwne miasto bo ludność w nim zamieszkała jest reprezentantem dobrowolnej powojennej migracji i akcji przesiedleńczych w tym również przymusowych. Więc trudno doszukiwać się tu jednolitego kształtu społecznej tożsamości historycznej.
dziś piątek to idę do Borysa
missan zyjacy na koszt wyborcow wroblewskiego. macie co chcecie, robta co chceta jak mawial facet w zoltej koszuli i czeronych okularach. Za kazdym razem podczas takiego wiecu pytacie POwcow o ich kacje 4x tak dla polski. Zobaczcie sobie na youtubie 4x tak wielkie oszustwo tuska i po. co wedlug PO znaczy demokracja i co zrobili z podpisami suwerena, odpowiem, podtarli sobie nimi zaday. nigdy wiecej PO.
Witam wszystkich, już chciałem nie iść na wybory. Po tych słowach butnej jak zykle Peło, straciliście mój głos. Mam nadzieję że ludzie przejżą na oczy
chętnie bym uczestniczył, ale brak reklamy. ..