211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
jak się piszę prawdę nie ma moich komentarzu, dlaczego jesteście zakłamańcami, ,i suflerami tejże bandy
grace (2020.07.10)

info

3  
  0
PiSy w łyżce wody ciebie utopią jak masz inny pogląd. Są bardzo niebezpieczni. NIGDY PISu!!! ale Pan Missan to nieporozumienie i piszę to jako fan i wyborca Trzaskowskiego. Człowiek pomyłka na tym stanowisku Panie Witoldzie.
(2020.07.10)
Elbląg odwiedziła ekipa Ferdynanda Kiepskiego, witamy.
(2020.07.10)

info

6  
  0
Nominować panie vice to można do nagrody.
(2020.07.10)

info

3  
  0
Na ciebie szkoda wody czystej. Już z Czajki spuszczają ścieki do Wisły to sobie popływasz marny Polaczku. Wstyd i hańba.
Valdi don (2020.07.10)
@Valdi don - Spokojnie i bez nerwowej atmosfery. Elbląg to dziwne miasto bo ludność w nim zamieszkała jest reprezentantem dobrowolnej powojennej migracji i akcji przesiedleńczych w tym również przymusowych. Więc trudno doszukiwać się tu jednolitego kształtu społecznej tożsamości historycznej.
(2020.07.10)
dziś piątek to idę do Borysa
degustator taniego wina (2020.07.10)

info

0  
  0
missan zyjacy na koszt wyborcow wroblewskiego. macie co chcecie, robta co chceta jak mawial facet w zoltej koszuli i czeronych okularach. Za kazdym razem podczas takiego wiecu pytacie POwcow o ich kacje 4x tak dla polski. Zobaczcie sobie na youtubie 4x tak wielkie oszustwo tuska i po. co wedlug PO znaczy demokracja i co zrobili z podpisami suwerena, odpowiem, podtarli sobie nimi zaday. nigdy wiecej PO.
turban (2020.07.10)

info

2  
  0
Witam wszystkich, już chciałem nie iść na wybory. Po tych słowach butnej jak zykle Peło, straciliście mój głos. Mam nadzieję że ludzie przejżą na oczy
(2020.07.10)

info

1  
  1
chętnie bym uczestniczył, ale brak reklamy. ..
jestem zaa... (2020.07.10)

info

1  
  0