UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Ehhh - Pan Wisła jest królikiem. I jest za aborcjia Jest zatym żeby lgbt było w Polsce Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali. Takiego prezydenta chcąc. Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje. To przepraszam. Pan Wisła nie jest katolikiem. TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU

Brrrr