UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To, że w Elblągu wygrał Trzaskowskito był jakiś błąd w sztuce. W drugiej turze PAD wygra bez niczego. PO nie ma nic do zaoferowania - NIC DLA ELBLĄGA. Idziemy na wybory!!!
rowerzystaamator
To, że w Elblągu wygrał Trzaskowskito był jakiś błąd w sztuce. W drugiej turze PAD wygra bez niczego. PO nie ma nic do zaoferowania - NIC DLA ELBLĄGA. Idziemy na wybory!!!
rowerzystaamator