UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To, że w Elblągu wygrał Trzaskowskito był jakiś błąd w sztuce. W drugiej turze PAD wygra bez niczego. PO nie ma nic do zaoferowania - NIC DLA ELBLĄGA. Idziemy na wybory!!!

rowerzystaamator

Anuluj