UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak PO przed każdymi wyborami kocha Elbląg i elblążan, to już chyba ich trzecia wizyta na gościnnych występach. Uważają elblążan za tych niewykształconych, którym można wcisnąć każda ciemnotę. Dość rządów PO w Elblągu

Pisior