UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co zrobili ci ze zdjecia P O cy dla nas elblazan i Elbląga. Nic pozostawiają po sobie niesmak i wstyd. P O to kłamstwa oszustwa i wstyd. Każdego dnia tv pokazuje ich wybryki i chamstwo. Wypad z POLSKI.
Co zrobili ci ze zdjecia P O cy dla nas elblazan i Elbląga. Nic pozostawiają po sobie niesmak i wstyd. P O to kłamstwa oszustwa i wstyd. Każdego dnia tv pokazuje ich wybryki i chamstwo. Wypad z POLSKI.