UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co zrobili ci ze zdjecia P O cy dla nas elblazan i Elbląga. Nic pozostawiają po sobie niesmak i wstyd. P O to kłamstwa oszustwa i wstyd. Każdego dnia tv pokazuje ich wybryki i chamstwo. Wypad z POLSKI.


Anuluj