UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Ehhh - Pan Wisła jest królikiem. I jest za aborcjia Jest zatym żeby lgbt było w Polsce Jest zatym żeby homoseksualisci i lezbijki parowali się i na dodatek dzieci adoptowali. Takiego prezydenta chcąc. Wiec katolik, który czyta Pismo Święte. , na takiego prezydenta głosuje. To przepraszam. Pan Wisła nie jest katolikiem. TO MY DZIĘKUJEMY ZA TAKICH RZĄDZĄCYCH W NASZM MIEŚCIE I KRAJU

Brrrr

Anuluj