Wybrany wątek opinii

To, że w Elblągu wygrał Trzaskowskito był jakiś błąd w sztuce. W drugiej turze PAD wygra bez niczego. PO nie ma nic do zaoferowania - NIC DLA ELBLĄGA. Idziemy na wybory!!!
rowerzystaamator (2020.07.10)
@rowerzystaamator - idziemy na Trzaskowskiego a nie na klauna dude
bbbbb (2020.07.10)
Powrót do komentarzy