UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Andrzej DUDA dalej będzie prezydentem. Na Trzaskowskiego szkoda głosu, ponieważ to nieudacznik. Zobaczcie jak zarządza stolicą. Dać mu widły i do przerzucania gnoju. Tylko ANDRZEJ DUDA!


Anuluj