UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Andrzej DUDA dalej będzie prezydentem. Na Trzaskowskiego szkoda głosu, ponieważ to nieudacznik. Zobaczcie jak zarządza stolicą. Dać mu widły i do przerzucania gnoju. Tylko ANDRZEJ DUDA!
Andrzej DUDA dalej będzie prezydentem. Na Trzaskowskiego szkoda głosu, ponieważ to nieudacznik. Zobaczcie jak zarządza stolicą. Dać mu widły i do przerzucania gnoju. Tylko ANDRZEJ DUDA!