UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak PO przed każdymi wyborami kocha Elbląg i elblążan, to już chyba ich trzecia wizyta na gościnnych występach. Uważają elblążan za tych niewykształconych, którym można wcisnąć każda ciemnotę. Dość rządów PO w Elblągu
Pisior