UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak PO przed każdymi wyborami kocha Elbląg i elblążan, to już chyba ich trzecia wizyta na gościnnych występach. Uważają elblążan za tych niewykształconych, którym można wcisnąć każda ciemnotę. Dość rządów PO w Elblągu

Pisior

Anuluj