211
09.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Cz - Lepszy Pan Kaczyński gdyż jest prawdziwym Polakiem, Patriotą oraz uczciwym facetem w przeciwieństwie do Rudego, zdrajcy ojczyzny oraz chcący sprowadzić do nas emigrantów z Afryki abyśmy bali się żyć we własnym kraju. Kochani Elblążanie pomyślmy chociaż raz o naszym mieście (Przekop kanału Żeglownego)oraz o naszej ojczyźnie Polsce. Zagłosujmy na Prezydenta Andrzeja Dudę bo on jest gwarancja naszego rozwoju i bezpieczeństwa Polski.
Valdi don (2020.07.10)
@hamulcowy - Ale tyś bezczelny, chyba się tego ścieku napiłeś i padło ci na pewną część ciała (mózg)
Rtv (2020.07.10)
Pan Nissan jaki jest oryginalny, czek wystawił, taki sam jak prezydent Chodzieży, tylko o nim wszyscy piszą, mówią, i tez by pewnie tak chciał, No celebryta, a co z prawami autorskimi. Sami imitatorzy, nic kreatywności, samodzielności, to i tak mamy w tym mieście, a miało być tak świeżo, a tu zaduch! A jak mieszkańcy niebawem wystawią czek i zrobią taki chelend dla pozostałych
(2020.07.10)

info

2  
  0
Missan lansuje się na szefa partii w Elblągu. Budka przyjeżdża i pokazywał się tak rzadko że nie wierzy w zwycięstwo Trzaskowskiego. Coś jeszcze? Ale politycy Was mamią, a Wy łykacie te obietnice jak pelikany.
(2020.07.10)

info

6  
  0
@Valdi don - Kaczyński jest zbyt poniszczony po wypadku brata (szkoda go jako czlowieka)ale do polityki już się nie nadaje bo jest zaślepiony swoją krzywdą i myśli przez to nieracjonalnie. Jest przepełniony goryczą i nienawiścią. .. takiej Polski chcesz?
TvpPIS (2020.07.10)
pytanie co ten Missan zrobił dla miasta, oprócz tego że p. i. e. r. dzi w stołek i kase bierze z naszych podatków?
(2020.07.10)

info

11  
  0
@Rozczarowana - Pismo Święte. .. co ma to do polityki? Kościół powinien zacząć płacić podatki w Polsce i rozwiązać problem pedofilii. Co ma pismo święte do tego? Właśnie tacy ludzie co popierają się pismem świętym atakują człowieka (Pana Wcisłe)który robi dużo dobrego dla Elbląga
Ehhh (2020.07.10)
Szkoda czasu "na moim zdaniem"dla tego typu ludzi. Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2020.07.10)

info

7  
  0
Popieram.
Nooo (2020.07.10)
Ty miernoto intelektualna nie potrafiąca analizować faktów historycznych i bieżących. Napisz lepiej co dostałeś ty i twoja rodzina od Rudego i całej ekipy Popaprańców prze lata ich rządzenia. Następnie osądzaj rzetelnie, co po nich zrobiła rząd prawicy dla Polskiego Narodu. Kłamco i oszczerco - wolisz zdrajców i marzy ci się być wasalem Putina i Niemiec. Nie jesteś Polakiem a ty, m bardziej nie zasługujesz na mieszkanie w Elblągu.
Valdi don (2020.07.10)