47
03.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Mieszkanka Żeromskiego - Uderz w stół. ..
(2020.07.04)
Do Gościa - To wcale nie jest śmieszne tylko bardzo niemądre- to tak delikatnie. - Czytam te ostatnie komentarze i powiem szczerze nie bardzo wiem, co masz na myśli z tym nie jest to śmieszne tylko bardzo niemądre. Jeżeli masz na myśli wpis powyżej Ciebie to, co w tym jest śmiesznego lub niemądrego?
(2020.07.04)

info

0  
  0
Skąd wiesz? Chyba że to twoja córka. .
(2020.07.04)
A wcześniej to nie. Co za bzdury. Zawsze były, są i będą wypadki z udziałem dzieci. Tylko wcześniej nie było internetu i najwyższej w sąsiedztwie widziano, że się coś stało. I nikt tak nikogo nie oceniał. Ludzie nie ziali do siebie nienawiścią. .. .. A teraz gdzie się nie obejrzysz to jad i żółć się leje. .. .
(2020.07.04)
Dziwisz się jak w tym kraju instytucje powołane do pilnowania ładu i porządku nie wywiązują się ze statusowych obowiązków, to chyba nic dziwnego, że ludzie mają żal i pretensję. W pewnych sprawach naprawdę obywatel nie może liczyć praktycznie teraz na nikogo. Zgłaszasz i zgłaszasz a nie ma w ogóle żadnej reakcji albo jak już to kompletnie nieskutecznie. Weźmy ten hałaśliwy samolot latający ci hałasujący od rana do późnego wieczora, ludzie piszą i zgłaszają, że nie może być tak dalej, żeby chociaż w weekend nie miał spokoju. Ten samolot jest tak hałaśliwy i dokuczliwy, że aż nie jest to możliwe, żeby włodarze miasta go nie słyszeli. I takich rzeczy jest tak wiele przykładowo, co dzieję się na drogach, cała masa deb*li, którzy na drogach robią, co im się rzewnie podoba i jedno trzeba powiedzieć, że mamy wrażenie jakby policja nie istniała całkowicie. Ja na przykład nie dziwię się ludziom, którzy tą całą złość wylewają w internecie !
(2020.07.04)
Bania u cygana do rana!!
Arkgd (2020.07.04)
@Mieszkanka Żeromskiego - 8 lat, czyli skonczyla 1 klase. Ja nie beigalem w tym wieku po ulicach. Bawilem sie na podworku i mialem zakaz zblizania sie do ulicy. moja mama lub ojciec obserwowlai mnie z balkonu.
HvK (2020.07.04)
@Moni70 - Ja jak miałem 8 lat to juz Elbląg wzdłuż i wszerz znałem a teraz te 8 latki to dzieciaki od smartfona nieoderwane ale za to oderwane od rzeczywistości która niestety jest czesto brutalna. Jak mnie jacyś rodzice czytają to wyjaśniajcie dzieciom ze w prawdziwym życiu sie nikt nie respi, zapisać sie tez nie da momentu i od niego zacząv
Lilili (2020.07.04)
Pani też się interesuje 500+ skoro tak pisze. !!
(2020.07.04)
Myślisz że ludzie sobie robią dzieci na 500+???człowieku weźcie walnie w łeb i pomyśl tysiąc razy zanim coś napiszesz bo tylko wziąć pistolet i strzelić Ci w łeb za takie pisanie!!!brak słów i komentarza!!!!!
(2020.07.04)