Wybrany wątek opinii
Jeśli dzieci wychowuje ulica to nic dziwnego, że o tej porze biegają.
Do moderacji
Odpowiedz
66
4
Ulica? Chyba sobie żartujesz! A Ty jako dziecko to dobranocka teletubisie i spać? Są wakacje i godzina 21 to nie jest tragedia dzieci po kwarantannie zaczynaja w końcu bawić się na dworzu wracać do normalnego trybu mało się na siedziały w domach 24/7?! Może wypadało by choćby znać rodzine by osadzać kto wychowuje dziecko, a jestem pewna, że są to rodzice! 🤦🏼♀️
ŻE NA DA!! Jak w ogóle śmiesz pisać tak durne komentarze kim Ty do cholery jesteś by osądzać rodziców tego dziecka?! Twoim zdaniem każde dziecko które o 21 jest na dworzu w wakacje podkreślam w WAKACJE wychowuje ulica?! Idź i sprawdź czy mózg Ci nie wypadł gdzieś po 21 na ulicy przy 3 śmietniku albo czy nie zostały jego resztki gdzieś! O Przepraszam czytając to stwierdzam go brak!
Do moderacji
Odpowiedz
13
76
@Mieszkanka Żeromskiego - Zgadzam się jeden normalny komentarz baranów tu nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie co będzie oczernial lub jakieś swoje głupie pieprzenie będzie pisał proszę się nie przejmować idiotami pozdrawiam; ); )życzę miłej nocki
Do moderacji
Odpowiedz
10
50
Ciekawa jestem czy Twoja ulica nie wychowuje Twojego dziecka!!!!! :); ); )
Do moderacji
Odpowiedz
7
20
@Mieszkanka Żeromskiego - Proszę tak nie bronić rodziców, gdyby dziewczynce coś się stało to by była wina kierowcy. Dzieci to skarb, a skarbu należy pilnować, to wina rodziców że dziewczynka była bez opieki i wpadła pod samochód.
Do moderacji
Odpowiedz
28
0
@Mieszkanka Żeromskiego - Aaa ubodło, zawsze celna uwaga powoduje silne emocje.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
@Mieszkanka Żeromskiego - Uderz w stół. ..
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
@Mieszkanka Żeromskiego - 8 lat, czyli skonczyla 1 klase. Ja nie beigalem w tym wieku po ulicach. Bawilem sie na podworku i mialem zakaz zblizania sie do ulicy. moja mama lub ojciec obserwowlai mnie z balkonu.
Do moderacji
Odpowiedz
10
0