Wybrany wątek opinii

Jeśli dzieci wychowuje ulica to nic dziwnego, że o tej porze biegają.
(2020.07.03)
Ulica? Chyba sobie żartujesz! A Ty jako dziecko to dobranocka teletubisie i spać? Są wakacje i godzina 21 to nie jest tragedia dzieci po kwarantannie zaczynaja w końcu bawić się na dworzu wracać do normalnego trybu mało się na siedziały w domach 24/7?! Może wypadało by choćby znać rodzine by osadzać kto wychowuje dziecko, a jestem pewna, że są to rodzice! 🤦🏼‍♀️ ŻE NA DA!! Jak w ogóle śmiesz pisać tak durne komentarze kim Ty do cholery jesteś by osądzać rodziców tego dziecka?! Twoim zdaniem każde dziecko które o 21 jest na dworzu w wakacje podkreślam w WAKACJE wychowuje ulica?! Idź i sprawdź czy mózg Ci nie wypadł gdzieś po 21 na ulicy przy 3 śmietniku albo czy nie zostały jego resztki gdzieś! O Przepraszam czytając to stwierdzam go brak!
Mieszkanka Żeromskiego (2020.07.03)
@Mieszkanka Żeromskiego - Zgadzam się jeden normalny komentarz baranów tu nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie co będzie oczernial lub jakieś swoje głupie pieprzenie będzie pisał proszę się nie przejmować idiotami pozdrawiam; ); )życzę miłej nocki
(2020.07.03)
Ciekawa jestem czy Twoja ulica nie wychowuje Twojego dziecka!!!!! :); ); )
(2020.07.03)
@Mieszkanka Żeromskiego - Proszę tak nie bronić rodziców, gdyby dziewczynce coś się stało to by była wina kierowcy. Dzieci to skarb, a skarbu należy pilnować, to wina rodziców że dziewczynka była bez opieki i wpadła pod samochód.
(2020.07.04)
@Mieszkanka Żeromskiego - Aaa ubodło, zawsze celna uwaga powoduje silne emocje.
(2020.07.04)
@Mieszkanka Żeromskiego - Uderz w stół. ..
(2020.07.04)
@Mieszkanka Żeromskiego - 8 lat, czyli skonczyla 1 klase. Ja nie beigalem w tym wieku po ulicach. Bawilem sie na podworku i mialem zakaz zblizania sie do ulicy. moja mama lub ojciec obserwowlai mnie z balkonu.
HvK (2020.07.04)
Powrót do komentarzy