UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Moni70 - Ja jak miałem 8 lat to juz Elbląg wzdłuż i wszerz znałem a teraz te 8 latki to dzieciaki od smartfona nieoderwane ale za to oderwane od rzeczywistości która niestety jest czesto brutalna. Jak mnie jacyś rodzice czytają to wyjaśniajcie dzieciom ze w prawdziwym życiu sie nikt nie respi, zapisać sie tez nie da momentu i od niego zacząv
Lilili