UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziwisz się jak w tym kraju instytucje powołane do pilnowania ładu i porządku nie wywiązują się ze statusowych obowiązków, to chyba nic dziwnego, że ludzie mają żal i pretensję. W pewnych sprawach naprawdę obywatel nie może liczyć praktycznie teraz na nikogo. Zgłaszasz i zgłaszasz a nie ma w ogóle żadnej reakcji albo jak już to kompletnie nieskutecznie. Weźmy ten hałaśliwy samolot latający ci hałasujący od rana do późnego wieczora, ludzie piszą i zgłaszają, że nie może być tak dalej, żeby chociaż w weekend nie miał spokoju. Ten samolot jest tak hałaśliwy i dokuczliwy, że aż nie jest to możliwe, żeby włodarze miasta go nie słyszeli. I takich rzeczy jest tak wiele przykładowo, co dzieję się na drogach, cała masa deb*li, którzy na drogach robią, co im się rzewnie podoba i jedno trzeba powiedzieć, że mamy wrażenie jakby policja nie istniała całkowicie. Ja na przykład nie dziwię się ludziom, którzy tą całą złość wylewają w internecie !