8-latka wbiegła na ruszające auto

47
03.07.2020
8-latka wbiegła na ruszające auto
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś (3 lipca) około godz. 21 na ul. Żeromskiego. 8-letnia dziewczynka wbiegła na przejście dla pieszych wpadając prosto w ruszającą hondę. Na szczęście dziewczynce nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.

Jak dowiedzieliśmy się od pracujących na miejscu zdarzenia policjantów kobieta kierująca hondą jadąc ul. Żeromskiego zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Kiedy piesza zeszła z jezdni, kierująca hondą ruszyła i w tym momencie na drogę biegły dwie dziewczynki. Jedna z nich wpadła na hondę przewracając się.
   Na miejsce zdarzenia wezwano straż pożarną, pogotowie i policję. Ratownicy medyczni zbadali 8-latkę, na szczęście nic jej się nie stało i rodzice mogli zabrać ją do domu.

ms

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Godzina 21.00 i 8 latka lata w samopas po mieście? Chyba o tej porze powinna siedzieć już w domu.
Moni70 (2020.07.03)
Kupujcie kamerki samochodowe, bo znam osobiście faceta, który udowadniał swoją niewinność w sądzie, bo tez mu kobieta wbiegła na przejściu. Kamera nagra wszystko i uratuje Wam tyłki.
Gos7373 (2020.07.03)

info

75  
  1
Jeśli dzieci wychowuje ulica to nic dziwnego, że o tej porze biegają.
(2020.07.03)
Nic się nikomu nie stalo, a 2 straze, policja itp. ulica zablokowana, czy to nie lekka przesada, a jak mordobicie, piraci na ulicach, to policji ani widu. ,
(2020.07.03)
Ulica? Chyba sobie żartujesz! A Ty jako dziecko to dobranocka teletubisie i spać? Są wakacje i godzina 21 to nie jest tragedia dzieci po kwarantannie zaczynaja w końcu bawić się na dworzu wracać do normalnego trybu mało się na siedziały w domach 24/7?! Może wypadało by choćby znać rodzine by osadzać kto wychowuje dziecko, a jestem pewna, że są to rodzice! 🤦🏼‍♀️ ŻE NA DA!! Jak w ogóle śmiesz pisać tak durne komentarze kim Ty do cholery jesteś by osądzać rodziców tego dziecka?! Twoim zdaniem każde dziecko które o 21 jest na dworzu w wakacje podkreślam w WAKACJE wychowuje ulica?! Idź i sprawdź czy mózg Ci nie wypadł gdzieś po 21 na ulicy przy 3 śmietniku albo czy nie zostały jego resztki gdzieś! O Przepraszam czytając to stwierdzam go brak!
Mieszkanka Żeromskiego (2020.07.03)
@Mieszkanka Żeromskiego - Zgadzam się jeden normalny komentarz baranów tu nie brakuje zawsze ktoś się znajdzie co będzie oczernial lub jakieś swoje głupie pieprzenie będzie pisał proszę się nie przejmować idiotami pozdrawiam; ); )życzę miłej nocki
(2020.07.03)
Ciekawa jestem czy Twoja ulica nie wychowuje Twojego dziecka!!!!! :); ); )
(2020.07.03)
@Moni70 - tak się rodzice interesują 500+ i tyle w temacie
(2020.07.03)
Pseudo procedury zabraniają strażakom myśleć. Po pierwsze państwo płaci - a przypominam, że państwo nie ma swoich pieniędzy, a więc za takie niepotrzebne wyjazdy to my wszyscy płacimy. Po drugie spójrzmy na zdjęcia : policjantów sztuk 2,pogotowie sztuk 3 no i strażaków sztuk 9. Jak to mówi hasło słynnej reklamy włączmy myślenie bo Polska to kraj, w którym zabrania się myśleć i podejmować rozsądne decyzję.
Obywatel (2020.07.03)
@Obywatel - Policji sztuk 4
(2020.07.03)