8-latka wbiegła na ruszające auto
fot.Michał Skroboszewski
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dziś (3 lipca) około godz. 21 na ul. Żeromskiego. 8-letnia dziewczynka wbiegła na przejście dla pieszych wpadając prosto w ruszającą hondę. Na szczęście dziewczynce nic się nie stało. Zobacz zdjęcia.