UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Moni70 - Ja jak miałem 8 lat to juz Elbląg wzdłuż i wszerz znałem a teraz te 8 latki to dzieciaki od smartfona nieoderwane ale za to oderwane od rzeczywistości która niestety jest czesto brutalna. Jak mnie jacyś rodzice czytają to wyjaśniajcie dzieciom ze w prawdziwym życiu sie nikt nie respi, zapisać sie tez nie da momentu i od niego zacząv

Lilili

Anuluj