Wybrany wątek opinii

Godzina 21.00 i 8 latka lata w samopas po mieście? Chyba o tej porze powinna siedzieć już w domu.
Moni70 (2020.07.03)
@Moni70 - tak się rodzice interesują 500+ i tyle w temacie
(2020.07.03)
Skąd wiesz? Chyba że to twoja córka. .
(2020.07.04)
Bania u cygana do rana!!
Arkgd (2020.07.04)
@Moni70 - Ja jak miałem 8 lat to juz Elbląg wzdłuż i wszerz znałem a teraz te 8 latki to dzieciaki od smartfona nieoderwane ale za to oderwane od rzeczywistości która niestety jest czesto brutalna. Jak mnie jacyś rodzice czytają to wyjaśniajcie dzieciom ze w prawdziwym życiu sie nikt nie respi, zapisać sie tez nie da momentu i od niego zacząv
Lilili (2020.07.04)
Pani też się interesuje 500+ skoro tak pisze. !!
(2020.07.04)
Powrót do komentarzy