Wybrany wątek opinii
Godzina 21.00 i 8 latka lata w samopas po mieście? Chyba o tej porze powinna siedzieć już w domu.
Do moderacji
Odpowiedz
126
2
@Moni70 - tak się rodzice interesują 500+ i tyle w temacie
Do moderacji
Odpowiedz
31
13
Skąd wiesz? Chyba że to twoja córka. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Bania u cygana do rana!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Moni70 - Ja jak miałem 8 lat to juz Elbląg wzdłuż i wszerz znałem a teraz te 8 latki to dzieciaki od smartfona nieoderwane ale za to oderwane od rzeczywistości która niestety jest czesto brutalna.
Jak mnie jacyś rodzice czytają to wyjaśniajcie dzieciom ze w prawdziwym życiu sie nikt nie respi, zapisać sie tez nie da momentu i od niego zacząv
Do moderacji
Odpowiedz
1
4
Pani też się interesuje 500+ skoro tak pisze. !!
Do moderacji
Odpowiedz
1
2