UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A wcześniej to nie. Co za bzdury. Zawsze były, są i będą wypadki z udziałem dzieci. Tylko wcześniej nie było internetu i najwyższej w sąsiedztwie widziano, że się coś stało. I nikt tak nikogo nie oceniał. Ludzie nie ziali do siebie nienawiścią. .. .. A teraz gdzie się nie obejrzysz to jad i żółć się leje. .. .