47
03.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O widzę groźby karalne !
(2020.07.04)
"wbiegła na ruszające auto "przepraszam, ale to po "jakiemu"? Widze, że wiecej 16 -o latków pisze art. w portelu, nie tylko o polityce :)Masakra, może ktoś by zajął sie redagowaniem materiału przed zamieszczeniem ? NIe było by wam tak wstyd za te błędy.
bhima343 (2020.07.05)

info

0  
  0
@Lilili-trudno nie odnieść wrażenia że ciebie faktycznie wychowała ulica, tłumaczenie że dziecko nie oderwane od smartfona niczego się nie nauczy dopóki nie dorwie się do brutalnej rzeczywistości. Nauką jaką pobrało to dziecko mogło być ostatnią lekcją życia. Nie wciskaj kitu że bieganie po ulicach tak małych dzieci po dobranocce jest edukujące.
(2020.07.05)

info

0  
  0
@bhima343-sorki że zapytam, jak szanowny pan by zatytułował zdarzenie.
(2020.07.05)

info

0  
  0
@Pseudo procedura - To prawda, ale osoby ze 112 bywają niestety nieogarnięte. Niestety wiem to z własnego doświadczenia dzwoniąc pod 112.
(2020.07.05)
też uważam że to przesada totalna, po co dwa wozy strażackie, ? czy na prawdę nie można trochę oszczędzać w tej straży, ja wiem że to kasa z naszych podatków, ale litości, i tak jest teraz zawsze, trochę myślenia
(2020.07.06)
to już przegięcie tak jest wywalana kasa w błoto, szkoda
(2020.07.06)