A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W tym kraju?Co to za kraj?
@Mieszkanka Żeromskiego - Proszę tak nie bronić rodziców, gdyby dziewczynce coś się stało to by była wina kierowcy. Dzieci to skarb, a skarbu należy pilnować, to wina rodziców że dziewczynka była bez opieki i wpadła pod samochód.
Amnie w tym samym miejscu wpadł pod auto pijak pobił flaszkę i to go najbardziej bolało choć zrobił salto w powietrzu i urwał mi lusterko całe szczęście że wszystko widział instruktor nauki jazdy sam przyszedł i powiedział że bedzie świadkiem to było wtargnięcie na jezdnię
Kamera nagra wszystko i uratuje Wam tyłki. - Przed agresywnymi policjantami też, każdy powinien mieć kamerkę w samochodzie (każde "sprawne"auto posiada kamerkę)jak również kamery w domach wewnątrz tak i na zewnątrz. Żaden wtedy nie będzie w stanie oskarżać o coś, czego nie zrobiłeś a tak zawsze stoi prawda po stronie mundurowego mimo, że łże jak pies. Tak nawiasem policjanci mieli być wyposażani w kamerki, oczywiście w całej Polsce i co, i nic !!!!! Moim zdaniem ten cały system do wymiany, za dużo dano niektórym władzy, co wpływa bardzo ujemnie na całość wymiaru sprawiedliwości jak i organów ścigania. Może nie na temat artykułu, ale cytat o kamerkach to wywołał takie refleksje.
To wcale nie jest śmieszne tylko bardzo niemądre- to tak delikatnie.
@Pseudo procedura - Drogi Panie jeśli z wywiadu mamy dziewczynkę przytomną z urazem kończyny dolnej i jedno auto osobowe to z całym szacunkiem dla ciebie, że popierasz procedurę wysyłania w pierwszym rzucie 2 samochodów PSP. Jakiejkolwiek logiki brak. Ale nadgorliwość nie zna granic. Jeszcze pytanie : co straż miała tam za zadania ??? Aaa przypomniałem sobie blokować drogę. Pozdrawiam wszystkich
grali w rosyjska ruletke
@wyposażyć się w kamery - w okulary google i system falszu legnie w gruzach
@Mieszkanka Żeromskiego - Aaa ubodło, zawsze celna uwaga powoduje silne emocje.
Żeromskiego i wszystko jasne.