UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do Gościa - To wcale nie jest śmieszne tylko bardzo niemądre- to tak delikatnie. - Czytam te ostatnie komentarze i powiem szczerze nie bardzo wiem, co masz na myśli z tym nie jest to śmieszne tylko bardzo niemądre. Jeżeli masz na myśli wpis powyżej Ciebie to, co w tym jest śmiesznego lub niemądrego?