UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A wcześniej to nie. Co za bzdury. Zawsze były, są i będą wypadki z udziałem dzieci. Tylko wcześniej nie było internetu i najwyższej w sąsiedztwie widziano, że się coś stało. I nikt tak nikogo nie oceniał. Ludzie nie ziali do siebie nienawiścią. .. .. A teraz gdzie się nie obejrzysz to jad i żółć się leje. .. .