Wybrany wątek opinii

mamusia do dziecka masz tu dyszkę idź na lody, masz telefon nie zawracaj mi duszy, weź idź włącz sobie bajkę. Tak teraz wygląda wychowanie dzieci
(2020.07.04)
A wcześniej to nie. Co za bzdury. Zawsze były, są i będą wypadki z udziałem dzieci. Tylko wcześniej nie było internetu i najwyższej w sąsiedztwie widziano, że się coś stało. I nikt tak nikogo nie oceniał. Ludzie nie ziali do siebie nienawiścią. .. .. A teraz gdzie się nie obejrzysz to jad i żółć się leje. .. .
(2020.07.04)
Dziwisz się jak w tym kraju instytucje powołane do pilnowania ładu i porządku nie wywiązują się ze statusowych obowiązków, to chyba nic dziwnego, że ludzie mają żal i pretensję. W pewnych sprawach naprawdę obywatel nie może liczyć praktycznie teraz na nikogo. Zgłaszasz i zgłaszasz a nie ma w ogóle żadnej reakcji albo jak już to kompletnie nieskutecznie. Weźmy ten hałaśliwy samolot latający ci hałasujący od rana do późnego wieczora, ludzie piszą i zgłaszają, że nie może być tak dalej, żeby chociaż w weekend nie miał spokoju. Ten samolot jest tak hałaśliwy i dokuczliwy, że aż nie jest to możliwe, żeby włodarze miasta go nie słyszeli. I takich rzeczy jest tak wiele przykładowo, co dzieję się na drogach, cała masa deb*li, którzy na drogach robią, co im się rzewnie podoba i jedno trzeba powiedzieć, że mamy wrażenie jakby policja nie istniała całkowicie. Ja na przykład nie dziwię się ludziom, którzy tą całą złość wylewają w internecie !
(2020.07.04)
Powrót do komentarzy