Wybrany wątek opinii
mamusia do dziecka masz tu dyszkę idź na lody, masz telefon nie zawracaj mi duszy, weź idź włącz sobie bajkę. Tak teraz wygląda wychowanie dzieci
Do moderacji
Odpowiedz
16
2
A wcześniej to nie. Co za bzdury. Zawsze były, są i będą wypadki z udziałem dzieci. Tylko wcześniej nie było internetu i najwyższej w sąsiedztwie widziano, że się coś stało. I nikt tak nikogo nie oceniał. Ludzie nie ziali do siebie nienawiścią. .. .. A teraz gdzie się nie obejrzysz to jad i żółć się leje. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Dziwisz się jak w tym kraju instytucje powołane do pilnowania ładu i porządku nie wywiązują się ze statusowych obowiązków, to chyba nic dziwnego, że ludzie mają żal i pretensję. W pewnych sprawach naprawdę obywatel nie może liczyć praktycznie teraz na nikogo. Zgłaszasz i zgłaszasz a nie ma w ogóle żadnej reakcji albo jak już to kompletnie nieskutecznie. Weźmy ten hałaśliwy samolot latający ci hałasujący od rana do późnego wieczora, ludzie piszą i zgłaszają, że nie może być tak dalej, żeby chociaż w weekend nie miał spokoju. Ten samolot jest tak hałaśliwy i dokuczliwy, że aż nie jest to możliwe, żeby włodarze miasta go nie słyszeli. I takich rzeczy jest tak wiele przykładowo, co dzieję się na drogach, cała masa deb*li, którzy na drogach robią, co im się rzewnie podoba i jedno trzeba powiedzieć, że mamy wrażenie jakby policja nie istniała całkowicie. Ja na przykład nie dziwię się ludziom, którzy tą całą złość wylewają w internecie !
Do moderacji
Odpowiedz
2
3