A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wina kobiety ale policji nierespektowanie prawa przyczyniło sie do tego wydatku jak można robić sztuczny korek przy skrzyżowaniu.
Tak trzymać może 30% samochodów zniknie z naszych ulic!!!!! jeden pas zajęty bo gro kierowców chce parkować na rynku bo im szkoda 5 zł za parking i przejść 100 m. kto nie wierzy niech w dni targowe podejście do tego skrzyżowanie i zobaczy co się tam dzieje
Z Reni Thalia sedan, to wyszedł hatchback. Tylko tak kulawy, że chyba go dr. Korkuć nie weźmie do swojej kliniki.
A może zlikwidować wjazd na rynek? (pomijając handlujących a reszta won trochę ruchu nie zaszkodzi!!!!!)parking mały a chętnych dużo.
No i tak już jest w tym kraju. Jeżeli ludzie stali i stoją nadal, to może czas aby w każdy rynek, stała tam policja i pilowała ruchu. Wszystkich do okoła będą karać, a nie tych którzy na to zasługują.
dziadku to nie o tym był wpis, a starzenie się jest najnormalniejszą sprawą na świecie, oczywistością wręcz, twoje odkrycie jest żenująco prymitywne
jest tyle miejsca na modrzewinie i aż się prosi zrobic tam rynek, łatwy dojazd, parkowanie bez problemu, ale nie, nie ma tam rynku, ludzie muszą się pchać, gnieść i zderzać, czas wymienić władze miasta na takie, ktore będą życzliwe ludziom, panie prezydencie nich pan w koncu przestanie męczyć nas, niech pan zniknie ze swoją kamaryllą z tego miasta udręki
Ta Pani zamyślona na końcu kraksy to przecież dyrektorka najlepszej szkoły podstawowej w tym mieście :)))
Oj niech policja nas wszystkich pilnuje! Niech pilnuje 2 razy! A może lepiej zrobić benzynę po 20zł za litr, wtedy będą jeździć ci co muszą. Jakby dziecko stało na środku jezdni to byście też je przejechali bo policja nie upilnowała i to nie Wasza wina i nie macie obowiązku je zauważyć? Ten korek można ominąć lewym pasem, "ale nie ja nie wiem czy mogłabym naprawdę bez pisemnego zezwolenia ministra transportu na niego wjechać". A tych co chcą mi zlikwidować rynek na którym kupię rzeczy nawet tańsze 10 razy niż w markecie proszę o niezwłoczny wyjazd za Ural na zawsze.
Wystarczy zlikwidować na prawym pasie Taxi i nie będzie problemu