UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak trzymać może 30% samochodów zniknie z naszych ulic!!!!! jeden pas zajęty bo gro kierowców chce parkować na rynku bo im szkoda 5 zł za parking i przejść 100 m. kto nie wierzy niech w dni targowe podejście do tego skrzyżowanie i zobaczy co się tam dzieje

elblążanin48