UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
jest tyle miejsca na modrzewinie i aż się prosi zrobic tam rynek, łatwy dojazd, parkowanie bez problemu, ale nie, nie ma tam rynku, ludzie muszą się pchać, gnieść i zderzać, czas wymienić władze miasta na takie, ktore będą życzliwe ludziom, panie prezydencie nich pan w koncu przestanie męczyć nas, niech pan zniknie ze swoją kamaryllą z tego miasta udręki
Emerytr