UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jest tyle miejsca na modrzewinie i aż się prosi zrobic tam rynek, łatwy dojazd, parkowanie bez problemu, ale nie, nie ma tam rynku, ludzie muszą się pchać, gnieść i zderzać, czas wymienić władze miasta na takie, ktore będą życzliwe ludziom, panie prezydencie nich pan w koncu przestanie męczyć nas, niech pan zniknie ze swoją kamaryllą z tego miasta udręki

Emerytr

Anuluj