UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No i tak już jest w tym kraju. Jeżeli ludzie stali i stoją nadal, to może czas aby w każdy rynek, stała tam policja i pilowała ruchu. Wszystkich do okoła będą karać, a nie tych którzy na to zasługują.
No i tak już jest w tym kraju. Jeżeli ludzie stali i stoją nadal, to może czas aby w każdy rynek, stała tam policja i pilowała ruchu. Wszystkich do okoła będą karać, a nie tych którzy na to zasługują.