Wybrany wątek opinii
Oj niech policja nas wszystkich pilnuje! Niech pilnuje 2 razy! A może lepiej zrobić benzynę po 20zł za litr, wtedy będą jeździć ci co muszą. Jakby dziecko stało na środku jezdni to byście też je przejechali bo policja nie upilnowała i to nie Wasza wina i nie macie obowiązku je zauważyć? Ten korek można ominąć lewym pasem, "ale nie ja nie wiem czy mogłabym naprawdę bez pisemnego zezwolenia ministra transportu na niego wjechać". A tych co chcą mi zlikwidować rynek na którym kupię rzeczy nawet tańsze 10 razy niż w markecie proszę o niezwłoczny wyjazd za Ural na zawsze.
Do moderacji
Odpowiedz
5
6
@Troglodyta miejscowy - Z przykładem dziecka na środku jezdni się nie zgodzę. .ale cała reszta w punkt. .. niestety. .. w tym kraju ludzie się nauczyli, że wszystko jest regulowane. .. to chyba jeszcze jakaś zaszłosc z czasów PRL. .. ale to pokutuje. .. myśleć nie potrafią. .. patrzeć dalej niż czubek własnego nosa też. .. ot prosty przykład. .. jadę sobie, dojeżdżam do skrzyżowania, widzę samochód po lewej stronie, który ma kierunek w jego prawo. .. to ruszam. .. a on mi ręką macha, że jednak nie skręca. .. to po co ten kierunek? Drugi przykład. .. dojeżdżam do skrzyżowania, widzę, że po prawej czeka auto. .. to już kilkadziesiąt metrów wcześniej włączam kierunek w prawo, bo po co on ma czekać. .. ? A tamten patrzy się. .. i stoi. .. i takich sytuacji jest mnóstwo. .. i teraz już wiem skąd korki. .. :(
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Troglodyta miejscowy - "A tych co chcą mi zlikwidować rynek na którym kupię rzeczy nawet tańsze 10 razy niż w markecie "- Dziwne, bo jeżeli chodzi o warzywa to od dwóch lat kupuję w marketach, są po prostu o wiele tańsze i nie odbiegają od tych na rynku, którzy zaopatrują się ponoć w tych samych hurtowniach. Poza może paroma rolnikami, którzy też tony trującej chemii stosują na swoich polach to na rynku sami tylko handlarze.
Do moderacji
Odpowiedz
1
4