Wybrany wątek opinii
Starzejąca się populacja, dziadki ruszyły na targowisko, Elbląg to bardzo interesujące demograficznie miasto, można na jego bazie prowadzić badania nad wpływem starzenia się społeczeństwa na bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, nie ma takiej drugiej populacji starszych osób w żadnym innym mieście w Polsce,
Do moderacji
Odpowiedz
16
17
@ptofesor tye - Ty tez zestarzejesz sie chyba ze nie dozyjesz. zolc cie zaleje. hehe
Do moderacji
Odpowiedz
8
3
dziadku to nie o tym był wpis, a starzenie się jest najnormalniejszą sprawą na świecie, oczywistością wręcz, twoje odkrycie jest żenująco prymitywne
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
@Okgd - Mlode gnojki tez nie sa lepsze. smierdza potem. wczoraj w mc donalds dwoch gosci 30-40 lat wprost cuchnelo potem. Apel do mezczyzn myjcie pachy raz dziennie
. Plisssss
Do moderacji
Odpowiedz
4
0