Wybrany wątek opinii

Starzejąca się populacja, dziadki ruszyły na targowisko, Elbląg to bardzo interesujące demograficznie miasto, można na jego bazie prowadzić badania nad wpływem starzenia się społeczeństwa na bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, nie ma takiej drugiej populacji starszych osób w żadnym innym mieście w Polsce,
ptofesor tye (2020.06.20)
@ptofesor tye - Ty tez zestarzejesz sie chyba ze nie dozyjesz. zolc cie zaleje. hehe
(2020.06.20)
dziadku to nie o tym był wpis, a starzenie się jest najnormalniejszą sprawą na świecie, oczywistością wręcz, twoje odkrycie jest żenująco prymitywne
Okgd (2020.06.20)
@Okgd - Mlode gnojki tez nie sa lepsze. smierdza potem. wczoraj w mc donalds dwoch gosci 30-40 lat wprost cuchnelo potem. Apel do mezczyzn myjcie pachy raz dziennie . Plisssss
(2020.06.21)
Powrót do komentarzy